05 تیر 1403 ساعت 19:07

سجاد صیدآبادی؛ دبیر معارف اسلامی از برگزاری المپیاد دین و زندگی در شهرستان بندرگز خبر داد و افزود: این المپیاد با عنوان "تدبر در معارف قرآن کریم" و با محوریت دروس 1 تا 5 دین و زندگی پایه دوازدهم متوسطه (انسانی، تجربی و ریاضی) به میزبانی مدرسه شهیدامیرلطیفی شهرستان بندرگز برگزار می شود.

هدف از برگزاری این آزمون، انس و انگیزه بیشتر دانش آموزان با معارف قرآن کریم و موفقیت آنان در کنکور سراسری می باشد که با همکاری مدیریت محترم مدرسه شهیدامیرلطیفی و دارالقرآن دکترطباطبائی در مدرسه شهیدامیرلطیفی برگزار می شود. این آزمون در دو بازه زمانی روز شنبه 23 آذر 98 در ساعات 11 صبح و 16 عصر برگزار می شود که دانش آموزان در قالب بیست سوال چهارگزینه ای با اعمال نمره منفی در مدت زمان 20 دقیقه به رقابت با یکدیگر می پردازند.

براساس رایزنی های بعمل آمده با اسپانسر محترم برگزاری مسابقات فرهنگی، جوایز این دوره از مسابقات به شرح ذیل می باشد:

رتبه برتر مبلغ یک میلیون ریال وجه نقد

رتبه دوم مبلغ هفتصد هزار ریال وجه نقد

رتبه سوم مبلغ پانصد هزار ریال وجه نقد،

رتبه چهارم مبلغ سیصد هزار ریال وجه نقد،

رتبه پنجم مبلغ دویست هزار ریال وجه نقد.

همچنین به جهت تکریم شرکت کنندگان در این آزمون، از میان حاضرین در المپیاد دین و زندگی به قید قرعه به پنج نفر هر یک مبلغ یکصد هزار ریال وجه نقد اهداء خواهد شد.

سجاد صیدآبادی در پایان خاطر نشان کرد، اگر دانش آموزی بتواند به طور 100 درصد در این آزمون پاسخ صحیح بدهد، مبلغ دو میلیون ریال وجه نقد به وی تعلق خواهد گرفت. /انتهای پیام.

Template Design:Dima Group