02 آبان 1399 ساعت 06:32

کتاب جامع "الف باء قرآن" تالیف سجاد صیدآبادی پس از دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ثبت در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به زیر چاپ رفت.

این کتاب مشتمل بر ۶۵ صفحه و با محوریت "روش تدریس روخوانی و روانخوانی قرآن کریم براساس شیوه تدریس استاد حسن صیدآبادی جهت استفاده بهینه مدرسین، اساتید، معلمین و مربیان قرآنی تالیف شده و بزودی به بازار عرضه خواهد شد.

بنا بر اعلام کمیته برگزاری هفتمین دوره مسابقات قرائت قرآن کریم منطقه غرب استان گلستان، مراسم اختتامیه مسابقات شب گذشته جمعه 19 اردیبهشت 1399 مصادف با شب ولادت باسعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) همزمان در کانال تلگرامی "در مسیر بندگی" و گروه تلگرامی "جامعه قرآنی نورالسماء شهرستان گلوگاه" و برخی گروه های مجازی دیگر برگزار شد.

کمیته برگزاری مسابقات قرائت قرآن کریم از ارتقاء جایزه ویژه هفتمین دوره مسابقات قرائت قرآن کریم(ترتیل) منطقه غرب استان گلستان خبر داد و خاطر نشان کرد، رتبه برتر مسابقات که بتواند حائز امتیاز ممتاز(امتیاز ۹۰) بشود، به جای جایزه پنج میلیون ریالی، از جایزه ویژه هفت میلیون ریال وجه نقد بهره مند خواهد شد.

کمیته برگزاری مسابقات، هدف از ارتقاء جایزه ویژه را استقبال و حضور گسترده متسابقین در این دوره از مسابقات و تشویق جهت کیفیت بخشی به تلاوت قاریان محترم اعلام کرد.

همچنین براساس نظر کمیته برگزاری مسابقات، متسابقینی که به فینال مسابقات راه پیدا کردند، درصورت عدم دریافت رتبه های ۱ تا ۵ با کسب امتیاز حداقل ۸۰ از جایزه هفتصد هزار ریال وجه نقد بهره مند خواهند شد.

نتایج مرحله مقدماتی هفتمین دوره مسابقات قرائت قرآن کریم(ترتیل) منطقه غرب استان گلستان منتشر شد.

حدود نیمی از متسابقین حذف شده و ۱۹ نفر نیز به فینال مسابقات راه پیدا کردند.

ضمن تقدیر و تشکر از همه متسابقین عزیز که در این دوره از مسابقات شرکت کردند، برای همه آنان آرزوی موفقیت داریم و همچنین به فینالیست های عزیز توصیه میکنیم تلاش خود را در بهره مندی از تلاوت قرآن کریم دوچندان کرده و با دقت، هنرمندی و صلابت بیشتری تلاوت نمایند، چراکه مرحله فینال بدلایل مختلف فنی بسیار دشوارتر از مرحله مقدماتی خواهد بود و احتمال اینکه امتیازات به گونه ای دیگر و غیرقابل تصور رقم بخورد بسیار است.

همچنین تشکر ویژه داریم از ناظر محترم و کمیته محترم داوری مسابقات که بسیار دقیق و منظم روند داوری مرحله مقدماتی را طی نمودند. ان شاءالله در مرحله فینال هم در خدمت این عزیزان خواهیم بود.

Template Design:Dima Group