24 مرداد 1399 ساعت 00:58

بنا بر اعلام کمیته برگزاری هفتمین دوره مسابقات قرائت قرآن کریم منطقه غرب استان گلستان، مراسم اختتامیه مسابقات شب گذشته جمعه 19 اردیبهشت 1399 مصادف با شب ولادت باسعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) همزمان در کانال تلگرامی "در مسیر بندگی" و گروه تلگرامی "جامعه قرآنی نورالسماء شهرستان گلوگاه" و برخی گروه های مجازی دیگر برگزار شد.

کمیته برگزاری مسابقات قرائت قرآن کریم از ارتقاء جایزه ویژه هفتمین دوره مسابقات قرائت قرآن کریم(ترتیل) منطقه غرب استان گلستان خبر داد و خاطر نشان کرد، رتبه برتر مسابقات که بتواند حائز امتیاز ممتاز(امتیاز ۹۰) بشود، به جای جایزه پنج میلیون ریالی، از جایزه ویژه هفت میلیون ریال وجه نقد بهره مند خواهد شد.

کمیته برگزاری مسابقات، هدف از ارتقاء جایزه ویژه را استقبال و حضور گسترده متسابقین در این دوره از مسابقات و تشویق جهت کیفیت بخشی به تلاوت قاریان محترم اعلام کرد.

همچنین براساس نظر کمیته برگزاری مسابقات، متسابقینی که به فینال مسابقات راه پیدا کردند، درصورت عدم دریافت رتبه های ۱ تا ۵ با کسب امتیاز حداقل ۸۰ از جایزه هفتصد هزار ریال وجه نقد بهره مند خواهند شد.

نتایج مرحله مقدماتی هفتمین دوره مسابقات قرائت قرآن کریم(ترتیل) منطقه غرب استان گلستان منتشر شد.

حدود نیمی از متسابقین حذف شده و ۱۹ نفر نیز به فینال مسابقات راه پیدا کردند.

ضمن تقدیر و تشکر از همه متسابقین عزیز که در این دوره از مسابقات شرکت کردند، برای همه آنان آرزوی موفقیت داریم و همچنین به فینالیست های عزیز توصیه میکنیم تلاش خود را در بهره مندی از تلاوت قرآن کریم دوچندان کرده و با دقت، هنرمندی و صلابت بیشتری تلاوت نمایند، چراکه مرحله فینال بدلایل مختلف فنی بسیار دشوارتر از مرحله مقدماتی خواهد بود و احتمال اینکه امتیازات به گونه ای دیگر و غیرقابل تصور رقم بخورد بسیار است.

همچنین تشکر ویژه داریم از ناظر محترم و کمیته محترم داوری مسابقات که بسیار دقیق و منظم روند داوری مرحله مقدماتی را طی نمودند. ان شاءالله در مرحله فینال هم در خدمت این عزیزان خواهیم بود.

کمیته برگزاری هفتمین دوره مسابقات قرائت قرآن کریم منطقه غرب استان گلستان در حاشیه این مسابقات شفاهی مجازی، اقدام به برگزاری مسابقات #کتبی_مجازی نیز نموده است که همه حاضرین در کانال تلگرامی "در مسیر بندگی" به آدرس تلگرامی @sajjadseydabadi_maaref میتوانند در این مسابقه قرآنی شرکت نمایند.


بزودی سوالات این مسابقه متشکل از ۲۰ سوال چهارگزینه ای که با محوریت قرآن و ماه مبارک رمضان میباشد، در کانال تلگرامی منتشر شده و همه کاربران گرامی میتوانند در این مسابقه قرآنی شرکت نمایند.

در مراسم اختتامیه و معرفی برترین های هفتمین دوره مسابقات قرائت قرآن کریم منطقه غرب استان گلستان مصادف با شب ولادت باسعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع)، نفرات برتر مسابقه کتبی مجازی به قید قرعه معرفی شده و جوایز ارزشمندی تقدیم حضورشان خواهد شد.

کمیته برگزاری مسابقات

لینلک دانلود فایل pdf سوالات مسابقه:

 

Template Design:Dima Group