06 بهمن 1399 ساعت 21:36

بنا بر اعلام کمیته برگزاری هفتمین دوره مسابقات قرائت قرآن کریم منطقه غرب استان گلستان، مراسم اختتامیه مسابقات شب گذشته جمعه 19 اردیبهشت 1399 مصادف با شب ولادت باسعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) همزمان در کانال تلگرامی "در مسیر بندگی" و گروه تلگرامی "جامعه قرآنی نورالسماء شهرستان گلوگاه" و برخی گروه های مجازی دیگر برگزار شد.

در این محفل قرآنی باشکوه از تلاوت های ناب قاریان و حافظان برجسته بین المللی و کشوری و اجراء گروه تواشیح و مدیحه سرائی سبحان کسب فیض شد و تجلیل و تکریم از خادمین قرآن کریم بهمراه سایر برنامه های متنوع قرآنی نیز صورت گرفت. همچنین اساتید و داوران محترم نیز به سخنانی پرداختند و از مولودی خوانی ذاکر آل الله از شهرستان بابل و سخنرانی واعظ محترم از شهر مقدس قم نیز کسب فیض شد.

در پایان نتایج برگزیدگان این دوره از مسابقات به شرح ذیل اعلام گردید:

1. رتبه نخست؛ جناب آقای امیررضا پاوندی از شهرستان کردکوی

2. رتبه دوم؛ جناب آقای سهیل رجبی زرگرآبادی از شهرستان بندرگز

3. رتبه سوم؛ جناب آقای محمد کرد والش آبادی از شهرستان کردکوی

4. رتبه چهارم؛ جناب آقای ابوالفضل حسینعلی از شهرستان بندرگز

5. رتبه پنجم؛ جناب آقای سراج الدین احراری از شهرستان بندرترکمن

همچنین به جهت استقبال پرشور متسابقین در این دوره از مسابقات و نزدیک بودن امتیازات رتبه های پنجم تا هشتم، از رتبه های ششم تا هشتم نیز تقدیر بعمل آمد.

از قاریان متسابقی که در این دوره از مسابقات خوش خوان و مستمع پسند تلاوت کردند، برادران یاشار برکلی زاده از شهرستان گمیشان و محمد امیری از شهرستان گلوگاه نیز تقدیر بعمل آمد.

همچنین در بخش مسابقه کتبی مجازی نیز سرکار خانم ابراهیمی از بندرگز، جناب آقای طاهری از بندرگز و سرکار خانم میری از گرگان بعنوان برندگان مسابقه معرفی شدند.

در پایان از همه عزیزانی که در این دوره از مسابقات حمایت و یاری کردند تقدیر و تشکر بعمل می آید.

کمیته برگزاری مسابقات

Template Design:Dima Group