30 شهریور 1402 ساعت 16:22

سجاد صیدآبادی از برگزاری نشست صمیمی قرآنیون شهرستان بندرگز با حجت الاسلام حسینی، امام جمعه محترم شهرستان بندرگز و مسئولین ذی ربط استان و شهرستان خبر داد و افزود:

به توفیق الهی قصد داریم نشست قرآنی هدفمند را با محوریت ترویج فرهنگ غنی قرآن کریم و تشکیل جلسات هفتگی قرآن کریم و نهج البلاغه در شهرستان بندرگز برگزار نمائیم.

ایشان در ادامه افزود:
براساس رایزنی های بعمل آمده و مکاتبات انجام شده با مسئولین ذی ربط استانی و شهرستانی ان شاءالله بزودی این نشست محقق شده و برنامه های قرآنی خوبی مصوب خواهد شد که نیازمند مشارکت و همت همه عزیزان بالاخص جوانان قرآنی می باشد.

سجاد صیدآبادی در ادامه از برگزاری کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم و نهج البلاغه بهمراه برگزاری کارگاه آموزشی قرآنی با حضور قاری ممتاز بین المللی و رتبه نخست مسابقات کشوری در سال ۹۷ استاد حاج مهدی غلام نژاد در بهمن ماه امسال خبر داد و خاطر نشان کرد که رایزنی های لازم بعمل آمده و بزودی شاهد این رویداد بزرگ قرآنی در شهرستان بندرگز خواهیم بود.

ایشان در ادامه از برگزاری مسابقات قرائت قرآن کریم به شیوه ترتیل(تدویر) ویژه قاریان برتر منطقه غرب استان گلستان خبر داد و افزود:

هفتمین دوره مسابقات قرائت قرآن کریم ویژه قاریان برتر منطقه غرب استان گلستان(بندرگز، کردکوی، بندرترکمن و گلوگاه) با حضور افتخارات قرآنی شمال کشور به میزبانی شهرستان بندرگز در ماه مبارک رمضان (اردیبهشت ۹۹) در دو مرحله مقدماتی و نهایی برگزار خواهد شد که شرح آن به زودی در وب سایت ثقلین به نشانی www.seghlain.ir و فضای مجازی باطلاع قاریان محترم و همه عزیزان خواهد رسید.

سجاد صیدآبادی در پایان از همه قرآن دوستان، اساتید، پیشکسوتان، قاریان، حافظان، خادمین قرآن و همه مسئولین قرآنی جهت همکاری در برپایی برنامه های قرآنی شهرستان بندرگز دعوت بعمل آورده است. /انتهای پیام.

Template Design:Dima Group