06 بهمن 1399 ساعت 20:34

کتاب جامع "الف باء قرآن" تالیف سجاد صیدآبادی پس از دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ثبت در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به زیر چاپ رفت.

این کتاب مشتمل بر ۶۵ صفحه و با محوریت "روش تدریس روخوانی و روانخوانی قرآن کریم براساس شیوه تدریس استاد حسن صیدآبادی جهت استفاده بهینه مدرسین، اساتید، معلمین و مربیان قرآنی تالیف شده و بزودی به بازار عرضه خواهد شد.سجاد صیدآبادی هدف از تدوین و چاپ این کتاب را تکریم و تجلیل بیش از ۴۰ سال تدریس خلاقانه و ناب و فعالیت های قرآنی و تربیتی هدفمند استاد حسن صیدآبادی عنوان کرد و افزود؛ امیدواریم بتوانیم با تدوین و نشر این کتاب قدمی در جهت اعتلاء جایگاه رفیع قرآن کریم برداریم.

لازم به تذکر است، کتاب الف باء قرآن، سومین کتاب تالیف شده در سومین سال متوالی توسط سجاد صیدآبادی است که به بازار عرضه میشود. تاکنون کتاب های اَلدّینُ وَالحَیَاه(سیری بر تدریس و فعالیت های آموزشی و تربیتی درس دین و زندگی) سال ۹۷، کشکول کوچک من(سلسله جلسات اعتقادی تربیتی و معرفتی براساس جلسات هفتگی و منبرهای مجازی) سال ۹۸ به تالیف ایشان رسیده بود که اینبار نیز در سال 1399 کتابی در قالب روش تدریس روخوانی و روانخوانی قرآن کریم با محوریت آموزشی و تربیتی تالیف شده و به بازار عرضه خواهد شد.

Template Design:Dima Group